Ogłoszenie

Żeby móc pisać wątki i posty, musisz się zarejestrować ;)

  • Index
  •  » Inne
  •  » jak zablokowac gg w orange

#1 2011-04-13 10:47:57

asia123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 1
Punktów :   

jak zablokowac gg w orange

mam problem z gg w orange nie wiem jak ma je zablokować aby nie zabierało mi pieniędzy co tydzień usunełam je a nadal zabiera mi pieniądze...co ma zrobić aby zlikwidować ten problem ?

Offline

 

#2 2011-04-13 10:59:51

 xd.kasia.xd

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 142
Punktów :   

Re: jak zablokowac gg w orange

kiedyś również miałam gg w orange ;d nawet fajnie, bo mi wcale nie zabierało kasy a usługę miałam włączoną xd ale co do twojego problemu. Jeśli masz tę aplikację w telefonie to w menu tej aplikacji jest ,,dezaktywacja usługi,, jesli w to klikniesz powinno ci już nie zabierać. Jezeli nie masz już tej aplikacji to:
poprzez wysłanie SMS-a:
- w przypadku woli wyłączenia Abonamentu 7 dni SMS-a wysyła się pod numer 60107 (płatnego zgodnie z planem taryfowym
Użytkownika Usługi). SMS powinien zawierać komendę: STOP GGMn (gdzie n oznacza numer kolejnego dnia tygodnia od 1 do
7, w którym wysyła się SMS-a, np. przy złożeniu zamówienia wyłączenia usługi w środę - GGM3, gdzie 3 oznacza trzeci dzień
tygodnia - środę);
- w przypadku woli wyłączenia Abonamentu 30 dni SMS-a wysyła się pod numer 60407 (płatnego zgodnie z planem taryfowym
Użytkownika Usługi). SMS powinien zawierać komendę: STOP GGMn (gdzie n oznacza numer kolejnego dnia miesiąca od 1 do
28, w którym wysyła się SMS-a, np. dla trzeciego dnia miesiąca komenda to GGM3, dla 25. dnia to GGM25. Dla dni od 29. do
31. danego miesiąca n to 1, czyli komenda to GGM1).

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » jak zablokowac gg w orange

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-hodowla.pun.pl www.poke-fan.pun.pl www.isp-kielce.pun.pl www.rosjoznawcy.pun.pl www.enaruto.pun.pl